Senior 6 - mikroweb portálu Praha6.cz
Tisknete stránku: https://www.senior6.cz/novinky/index.php?1 (klik pro návrat)
Datum vytištění: 21.06.2021


navigace: Úvodní stránka » Novinky

Novinky

Výpis záznamů 110 z celkového počtu 460 vyhovujících záznamů.
BřevnovBubenečDejviceHradčanyLibocRuzyněDolní SedlecStřešoviceVeleslavínVokovicevšechny katastry


Nová komunitní zahrada na Vypichu

Obyvatelé Prahy 6 mají k dispozici novou komunitní zahradu. Nachází se v sousedství obchodního domu Kaufland na Vypichu. Za podpory Prahy 6 vznikla ve spolupráci společnosti Kokoza a obchodního domu.
[17.06.2021]

Vakcína až domů. Praha 6 nabízí seniorům a hendikepovaným domácí očkování

Zdravotní stav jim komplikuje přesun na očkování, o vakcínu proti koronaviru však nepřijdou. Městská část Praha 6 nově pomáhá s očkováním přímo doma u seniorů a lidí se zdravotním hendikepem. Zájemci si o službu mohou zažádat telefonicky přes koordinátorku Prahy 6.
[16.06.2021] []   BřevnovBubenečDejviceHradčanyLibocRuzyněDolní SedlecStřešoviceVeleslavínVokovice

Program stop graffiti chrání nemovitosti

Praha 6 nabízí majitelům nemovitostí dlouhodobý program „Stop graffiti“, který je zaměřen na odstraňování vandalských výtvorů z fasád domů a dalších objektů. Do projektu je již nyní zapojeno přes 2000 vlastníků nemovitostí a další se mohou hlásit.
[15.06.2021]

Výhodné studentské bydlení v domech s pečovatelskou službou

Praha 6 obnovuje nabídku studentského bydlení v domech s pečovatelskou službou. Studenti by v těchto zařízeních měli zároveň plnit roli dobrovolníků a trávit tak čas se seniory. Projekt má podpořit mezigenerační porozumění.
[11.06.2021] []   DejviceLiboc

Tísňové tlačítko pro seniory

Systém elektronického bezpečnostního dohledu pro seniory neboli tísňové tlačítko Praha 6 zprostředkovává svým občanům už sedmnáct let. Noví klienti si od července mohou vybrat, od které organizace službu využijí.
[09.06.2021] []

Letní kino u Keplera zahajuje sezónu, promítá třikrát v týdnu

Filmové novinky, české kultovní snímky, muzikály i díla světoznámých režisérů. Milovníci stříbrného plátna si v letním kině na šestce letos přijdou na své. Program je mnohem pestřejší než v uplynulých letech, nabídne i živá vystoupení.
[08.06.2021]

Volné vstupy pro seniory na koupaliště Petynka na rok 2021

Městská část Praha 6 ve spolupráci se společností SNEO a.s. připravila pro seniory i pro letošní rok volný vstup na koupaliště Petynka v Praze 6.

Otevření areálu Petynka návštěvníkům je závislé na nařízeních Vlády ČR vztahujících se k tomuto typu zařízení v souvislosti s epidemií Covid. Také z důvodu omezené kapacity areálu prosíme sledujte webové stránky www.koupalistepetynka.cz.
[02.06.2021]

Zařízení služby tísňové péče pro seniory a zdravotně postižené občany

Tísňová služba snižuje riziko, že v případě samostatného bydlení zůstane senior při náhlých zdravotních potížích či zraněních bez pomoci. Cílem je poskytnutí odborné pomoci 24h denně, 7 dní v týdnu, snížení zdravotního a sociálního rizika osaměle žijících seniorů a umožnění jim žít v domácím prostředí co nejdéle.

Podrobné informace o poskytnutí finančního daru na zakoupení zařízení jsou uvedené v příloze.
[02.06.2021]

Univerzita třetího věku

Pedagogická fakulta Univerzity Karlovy nabízí v rámci Univerzity třetího věku programy pro všechny aktivní seniory, mající zájem o kulturu, přírodu, online agendu, psychologii všedního dne, tělesné aktivity, výtvarnou tvorbu a další obory.
[12.05.2021]

Ohodnotťe Prahu 6 pocitem

Praha 6 se zapojila do kampaně Pocitová mapa Zdravá Praha. V rámci online hlasování mohou občané umístit virtuální „lístečky“ ke svým oblíbeným místům, nebo naopak označit oblasti, kde se necítí bezpečně.
[11.05.2021]

 


Senior 6 - mikroweb portálu Praha6.cz
Úřad MČ Praha 6., Čs. armády 23, 160 52 Praha 6
Telefon na ústřednu: 220 189 linka 111, Bezplatná infolinka: 800 800 001, úř.hod. Po,St 8-18
web: www.senior6.cz
email:

--- konec tisknuté stránky ---

Naše weby: www.praha6.cz // www.sestka.cz // www.doprava6.cz // www.bezbarierova6.cz // www.jakdoskolky.cz // www.jakdoskoly.cz