Senior 6 - mikroweb portálu Praha6.cz
Tisknete stránku: https://www.senior6.cz/novinky/index.php?uniqname=zivy-betlem-poprve-na-sestce-2021-12-21 (klik pro návrat)
Datum vytištění: 25.01.2022


navigace: Úvodní stránka » Novinky

Živý betlém poprvé na šestce

V rámci festivalu ZUŠ Open se poprvé v Praze 6 uskutečnilo vánoční představení písní a koled s živým betlémem, který vytvořily děti ze ZUŠ Jana Hanuše, ZUŠ Petřiny, ZŠ Marjánka a MŠ Bílá. Adventní pásmo Cesta pastýřů nacvičily spolu se svými učiteli.

  • Datum publikace: 21.12.2021

„Inspirovala jsem se v Roztokách a říkala si, že i Praha 6 by si zasloužila dětský živý betlém,“ říká radní pro školství Marie Kubíková, která celou akci iniciovala ve spolupráci s ředitelkou festivalu Irenou Pohl Houkalovou.

Kouzelný večer, kdy děti předvedly své umění svým rodičům se přitom kvůli trvající koronavirové pandemii nerodil vůbec lehce. „Stále se nám měnilo obsazení, některé děti jsou v karanténě, tak nevystupují, přišly za ně náhradou jiné, ale nakonec kostýmy jsme našli pro všechny a podařilo se to, ale nebylo to vůbec jednoduché,“ dodává radní Kubíková.  

Živý hudební betlém v Písecké bráně ukázal, že když se spojí tým šikovných dětí a zapálených dospělých, tak i v časech nejrůznějších omezení a nejistot, může vzniknout projekt, na který jsou pak všichni z nich po zásluze pyšní. 

Fotogalerii z akce si prohlédněte ZDE

náhled souboru


Senior 6 - mikroweb portálu Praha6.cz
Úřad MČ Praha 6., Čs. armády 23, 160 52 Praha 6
Telefon na ústřednu: 220 189 linka 111, Bezplatná infolinka: 800 800 001, úř.hod. Po,St 8-18
web: www.senior6.cz
email:

--- konec tisknuté stránky ---

Naše weby: www.praha6.cz // www.sestka.cz // www.doprava6.cz // www.bezbarierova6.cz // www.jakdoskolky.cz // www.jakdoskoly.cz