Senior 6 - mikroweb portálu Praha6.cz
Tisknete stránku: https://www.senior6.cz/novinky/index.php?uniqname=hrajte-stolni-tenis-na-sestce-2020-08-06 (klik pro návrat)
Datum vytištění: 09.05.2021


navigace: Úvodní stránka » Novinky

Hrajte stolní tenis na Šestce

Nabídku venkovního sportování na Šestce rozšířilo pět pingpongových stolů, které Praha 6 nechala nainstalovat k hřištím a outdoorovým sportovištím na různých místech – na Babě, v Dejvicích, na Petřinách, na Červeném vrchu a v Bubenči.

Stolní tenis je nenáročná hra, kterou mohou hrát děti, dospělí, ale i senioři. Díky kovové síti je možné pouze přijít jen s pálkami a míčkem a další vybavení již není potřeba. Stoly jsou vyrobeny ze speciálního betonu. Betonové provedení a několikanásobný nátěr, zaručuje vysokou odolnost proti opotřebení vnějšími vlivy.

Jde o realizaci dalšího z nápadů, který si občané prohlasovali v rámci třetího ročníku projektu participativního rozpočtu Nápad pro Šestku. Umístění stolů navrhla paní Hana Dlouhá, která se inspirovala ve Vídni. O realizaci se postaral Odbor dopravy a životního prostředí. Pokud se nápad osvědčí, plánuje městská část počet pingpongových stolů rozšířit i na další místa.

 Kde si můžete nově zahrát stolní tenis?

náhled souboru


Senior 6 - mikroweb portálu Praha6.cz
Úřad MČ Praha 6., Čs. armády 23, 160 52 Praha 6
Telefon na ústřednu: 220 189 linka 111, Bezplatná infolinka: 800 800 001, úř.hod. Po,St 8-18
web: www.senior6.cz
email:

--- konec tisknuté stránky ---

Naše weby: www.praha6.cz // www.sestka.cz // www.doprava6.cz // www.bezbarierova6.cz // www.jakdoskolky.cz // www.jakdoskoly.cz