Senior 6 - mikroweb portálu Praha6.cz
Tisknete stránku: https://www.senior6.cz/akce/index.php?uniqname=trenovani-pameti-na-petrinach-2023-11-21 (klik pro návrat)
Datum vytištění: 04.12.2023


navigace: Úvodní stránka » Plánované akce

Trénování paměti na Petřinách

Lektorka Iveta Luxová s vámi procvičí mozkové buňky zábavnou formou. Jednotlivé lekce na sebe navazují. Cyklus pořádá spolek Právě teď! o. p. s.

Pětidílný ucelený kurz trénování paměti s trenérkou Ivetou Luxovou se bude zábavnou formou věnovat procvičování všech druhů paměti. Představí vám některé z mnemotechnik, které pomáhají kompenzovat nedokonalosti paměti. Dále se zaměří na soustředění, tvořivost, práci s textem, strategie učení, zrychlení reakcí, práci ve skupině atd. Také si budeme hrát, protože to má mozek obzvláště rád. Nemusíte se bát zkoušení, známkování a porovnávání. Cílem kurzu je, abyste si to společně užili a mile se překvapili, kolik toho váš mozek dokáže, když víte, jak. S sebou vám stačí pouze tužka. Pracovní materiály obdržíte na místě.

 

náhled souboru


Senior 6 - mikroweb portálu Praha6.cz
Úřad MČ Praha 6., Čs. armády 23, 160 52 Praha 6
Telefon na ústřednu: 220 189 linka 111, Bezplatná infolinka: 800 800 001, úř.hod. Po,St 8-18
web: www.senior6.cz
email:

--- konec tisknuté stránky ---

Naše weby: www.praha6.cz // www.sestka.cz // www.doprava6.cz // www.bezbarierova6.cz // www.jakdoskolky.cz // www.jakdoskoly.cz