Senior 6 - mikroweb portálu Praha6.cz
Tisknete stránku: https://www.senior6.cz/akce/index.php?uniqname=orechovka-domov-maliru-architektu-a-prezidentu-2021-11-06 (klik pro návrat)
Datum vytištění: 06.12.2021


navigace: Úvodní stránka » Plánované akce

Ořechovka - domov malířů, architektů a prezidentů

Sobotní procházka po čtvrti, kterou si pro své bydlení vybírala smetánka první republiky, ale zalíbila se i panu prezidentu Václavu Havlovi, který zde žil až do svého skonu.

 

Architektura, umění, ale hlavně příběhy lidí, co zde žili - to vše v příjemném víkendovém tempu od průvodců Dáši Cíglerové a Petra Zemana.
Děti do patnácti let zdarma, kočárky vítány, ale terén je pro ně náročnější, počítejte s tím. Sraz je před vozovnou Střešovice
Vycházka je benefiční, výdělek ze vstupného bude použit na opravu památek, který má spolek ve své správě. Vstupné: 150 Kč. Děti do 15 let zdarma, kočárky vítány. Doporučujeme využít předprodej na GoOut.
V případě nízkého zájmu si vyhrazujeme právo vycházku nejpozději 48 hod. před jejím konáním zrušit. Informace o případném zrušení bude uveřejněna v události na FB, na GoOut a na webu prazdnedomy.cz v sekci vycházky.

náhled souboru


Senior 6 - mikroweb portálu Praha6.cz
Úřad MČ Praha 6., Čs. armády 23, 160 52 Praha 6
Telefon na ústřednu: 220 189 linka 111, Bezplatná infolinka: 800 800 001, úř.hod. Po,St 8-18
web: www.senior6.cz
email:

--- konec tisknuté stránky ---

Naše weby: www.praha6.cz // www.sestka.cz // www.doprava6.cz // www.bezbarierova6.cz // www.jakdoskolky.cz // www.jakdoskoly.cz