Senior 6 - mikroweb portálu Praha6.cz
Tisknete stránku: https://www.senior6.cz/akce/index.php?uniqname=koncert-jiri-brezik-a-kapela-j-banda-2021-07-22 (klik pro návrat)
Datum vytištění: 03.08.2021


navigace: Úvodní stránka » Plánované akce

Koncert Jiří Březík a kapela J-banda

Jiří Březík, známý mj. jako zpěvák z TV pořadu Máme rádi Česko, zazpívá s kapelou výběr svých energických, humorných i romanticných písní.

 

Jiří Březík je vyhledávaný hudební skladatel, textař a vokalista. Jeho písně patří do repertoáru Karla Gotta (Žárlím na tvé mládí), Hany Zagorové (Je naprosto nezbytné / Navěky zůstane pouze čas / Za každou chvíli s tebou platím aj.), Karla Černocha (Byla to říční panna), Karla Zicha (Kapr), Josefa Vágnera (Zasněná) a mnoha jiných předních českých interpretů.

Z televizní obrazovky jej můžete znát jako zpěváka TV pořadu Máme rádi Česko nebo jako vokalistu v TV pořadech Česko hledá Superstar, X-Factor apod.

V rámci pražské muzikálové scény získal role v muzikálech Dracula, Golem, Tři Mušketýři, Vražda za oponou, Kladivo na čarodějnice a téměř ve všech ostatních neuvedených muzikálech působil jako sbormistr a/nebo vokalista.

Na pražské konzervatoři vyučuje budoucí zpěváky interpretaci a nadále aktivně skládá texty i písně.

Melodica s.r.o., Jiří Pek - jednatel

náhled souboru


Senior 6 - mikroweb portálu Praha6.cz
Úřad MČ Praha 6., Čs. armády 23, 160 52 Praha 6
Telefon na ústřednu: 220 189 linka 111, Bezplatná infolinka: 800 800 001, úř.hod. Po,St 8-18
web: www.senior6.cz
email:

--- konec tisknuté stránky ---

Naše weby: www.praha6.cz // www.sestka.cz // www.doprava6.cz // www.bezbarierova6.cz // www.jakdoskolky.cz // www.jakdoskoly.cz