Senior 6 - mikroweb portálu Praha6.cz
Tisknete stránku: https://www.senior6.cz/akce/index.php?uniqname=jazz-gate-bulatkin--yakovlev-organism-2019-10-23 (klik pro návrat)
Datum vytištění: 20.04.2021


navigace: Úvodní stránka » Plánované akce

Jazz Gate - Bulatkin / Yakovlev Organism

Organism usiluje o vytvoření nezapomenutelných hudebních textur a silných rytmů za použití klavíru, varhan, kytary, duduku, balalajky, bicích, perkusí i elektroniky. Inspirováno world music, americanou, ambientem a bluesovou i jazzovou tradicí trio představuje novou syntézu žánrů a hudebních zvuků. Vynikající multižánrová kapela ve složení Daniel Bulatkin - elektrický klavír a Hammondovy varhany, Kirill Yakovlev - multižánrový hudebník a Petr Nohavica - bicí.

 

Jazz Gate

Již po osmé máte možnost ponořit se v Písecké Bráně do proudu jazzu a swingu. I tentokrát Jazz Gate přináší známá i méně známá jména, které však mají jedno společné, přinesou vám jedinečný hudební zážitek.

V říjnu vás oslní zpěvačka Petra Ernyei Quartet písněmi v rytmu swingu a kapela Bulatkin / Yakovlev Organism svými originálními hudebními texturami a silnými rytmy.

Listopad přinese bluessové vystoupení slovenského jazzového barda Petera Lipy.

Jazz Gate v tomto roce zakončí populární kapela Nerez společně se zpěvačkou Lucií Šoralovou.

Tento projekt je v letošním roce zařazen do oficiálního programu Měsíce zdravé šestky, kterou chce vyhlašovatel, Městská část Praha 6, oslavit a podpořit zdravý životní styl na Praze 6.

náhled souboru


Senior 6 - mikroweb portálu Praha6.cz
Úřad MČ Praha 6., Čs. armády 23, 160 52 Praha 6
Telefon na ústřednu: 220 189 linka 111, Bezplatná infolinka: 800 800 001, úř.hod. Po,St 8-18
web: www.senior6.cz
email:

--- konec tisknuté stránky ---

Naše weby: www.praha6.cz // www.sestka.cz // www.doprava6.cz // www.bezbarierova6.cz // www.jakdoskolky.cz // www.jakdoskoly.cz