Senior 6 - mikroweb portálu Praha6.cz
Tisknete stránku: http://www.senior6.cz/novinky/index.php?uniqname=nakup-komposteru-pro-obcany-hl-m-prahy-2017-06-28 (klik pro návrat)
Datum vytištění: 24.02.2018


navigace: Úvodní stránka » Novinky

Nákup kompostérů pro občany hl. m. Prahy

Hlavní město Praha, v zastoupení odbor ochrany prostředí MHMP, se rozhodlo využít 68. výzvu OPŽP a podat žádost ve věci nákupu kompostérů pro občany hlavního města.

  • Datum publikace: 10.08.2017

O kompostéry může žádat kdokoliv z fyzických osob (občanů) s trvalým bydlištěm na území hlavního města, kterému vzniká rostlinný bioodpad a má možnost umístit kompostér na vhodném místě.  Např. rodinný dům se zahradou, bytová jednotka s předzahrádkou v bytovém domě, apod. Pokud se jedná o zájem SVJ nebo BD je potřeba, aby kompostér byl napsán na konkrétního člověka (zástupce SVJ nebo BD).

Vážní zájemci o kompostér se mohou registrovat zde. Je nutné vždy vybrat v rámci formuláře Adresa umístění kompostéru: „Hlavní město Praha – průzkum zájmu“.

Pokud tento projekt vzbudí mezi občany hlavního města dostatečný zájem, bude následně podána žádost o dotaci, a pokud jí bude vyhověno, projekt bude realizován. Na základě Vaší registrace pak budete vyzváni k podepsání darovací smlouvy a odběru kompostéru.

Pokud MHMP obdrží prostředky z OPŽP, předpokládá se převzetí kompostérů kolem léta 2018.

náhled souboru


Senior 6 - mikroweb portálu Praha6.cz
Úřad MČ Praha 6., Čs. armády 23, 160 52 Praha 6
Telefon na ústřednu: 220 189 linka 111, Bezplatná infolinka: 800 800 001, úř.hod. Po,St 8-18
web: www.senior6.cz
email:

--- konec tisknuté stránky ---

Naše weby: www.praha6.cz // www.sestka.cz // www.doprava6.cz // www.bezbarierova6.cz // www.jakdoskolky.cz // www.jakdoskoly.cz