Senior 6 - mikroweb portálu Praha6.cz
Tisknete stránku: http://www.senior6.cz/akce/index.php?uniqname=zazit-mesto-jinak-pred-ntk-vstup-zdarma-2018-09-15 (klik pro návrat)
Datum vytištění: 21.07.2018


navigace: Úvodní stránka » Plánované akce

Zažít město jinak před NTK - vstup zdarma

V rámci happeningu Zažít město jinak před NTK pro vás festival Future Gate připraví bohatý program: Sci-fi filmy, besedy, výstavy, workshopy pro malé i velké, a nebude chybět ani živá hudba! Ochutnáte speciality molekulární kuchyně, zalétáte si dronem, vyfotíte se s fanoušky v kostýmech svých oblíbených hrdinů. Naučíme vás pájet elektrické obvody, sestavit si syntetizér nebo vlastní počítačovou hru.

 

 

Future Gate Festival  v rámci happeningu Zažít město jinak otevírá brány NTK - Národní technické knihovny!

Při příležitosti 100. výročí vzniku ČR, vzdáme hold českým vědcům a výjimečným českým vynálezům. Neopomeneme ani fenomén "zlatých českých ručiček" – Věděli jste, že Wichterle svůj první stroj na výrobu čoček postavil ze stavebnice Merkur?

Čekají vás sci-fi filmy, besedy, výstavy, workshopy pro malé i velké, a nebude chybět ani hudba. Ochutnáte speciality molekulární kuchyně, zalétáte si dronem, vyfotíte se s fanoušky v kostýmech svých oblíbených hrdinů. Naučíme vás pájet elektrické obvody, sestavit si syntetizér nebo vlastní počítačovou hru.

Vstup volný.

Zita Adamová


 

náhled souboru


Senior 6 - mikroweb portálu Praha6.cz
Úřad MČ Praha 6., Čs. armády 23, 160 52 Praha 6
Telefon na ústřednu: 220 189 linka 111, Bezplatná infolinka: 800 800 001, úř.hod. Po,St 8-18
web: www.senior6.cz
email:

--- konec tisknuté stránky ---

Naše weby: www.praha6.cz // www.sestka.cz // www.doprava6.cz // www.bezbarierova6.cz // www.jakdoskolky.cz // www.jakdoskoly.cz