Senior 6 - mikroweb portálu Praha6.cz
Tisknete stránku: http://www.senior6.cz/akce/index.php?uniqname=cross-campus--international-day-2019-2019-04-16 (klik pro návrat)
Datum vytištění: 23.07.2019


navigace: Úvodní stránka » Plánované akce

Cross Campus & International Day 2019

Kampus Dejvice srdečně zve všechny občany Prahy 6 před Národní technickou knihovnu, kde bude v rámci běžeckého závodu Cross Campus připraven zajímavý kulturně-sportovní program pro všechny. Těšit se mohou nejen na závod, lezeckou stěnu a trampolínu, ale také na mezinárodní den se zahraničními studenty a organizacemi zajišťujícími výjezdy do zahraničí, dále pak také na hry, soutěže, cestovatelské besedy a živou hudbu. Chybět nebudou ani stánky s občerstvením.

 

Cross Campus je štafetový běh studentů a zaměstnanců zdejších vysokých škol a institucí, kdy každý z čtyřčlenného týmu uběhne jeden kilometr. Startujeme před NTK, běží se Studentskou a Zikovou ulicí, parkem Indiry Gándhiové, podél Fakulty stavební, Fakulty architektury a odtud zpět k NTK.

International Day je pravidelná jarní akce, na které se snažíme propojit život zahraničních studentů a mezinárodní komunity s ostatními studenty ČVUT a širokou veřejností. Návštěvníci budou mít příležitost získat užitečné informace o cestě do ciziny jak od zahraničních studentů, kteří v Praze studují, tak od českých studentů, kteří se vrátili ze stáže nebo studijní cesty ve světě. 

Vítáni jsou všichni, kteří mají zájem dozvědět se přímo od místních lidí, jak se žije na druhém konci světa nebo si zpříjemnit odpoledne hrou či poslechem živé hudby.

Podrobné informace na www.kampusdejvice.cz nebo na facebooku.

 

RV

náhled souboru


Senior 6 - mikroweb portálu Praha6.cz
Úřad MČ Praha 6., Čs. armády 23, 160 52 Praha 6
Telefon na ústřednu: 220 189 linka 111, Bezplatná infolinka: 800 800 001, úř.hod. Po,St 8-18
web: www.senior6.cz
email:

--- konec tisknuté stránky ---

Naše weby: www.praha6.cz // www.sestka.cz // www.doprava6.cz // www.bezbarierova6.cz // www.jakdoskolky.cz // www.jakdoskoly.cz